Pokemon Net Connection™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pokemon Net Connection™

Only for PokeFans™
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Огромния парк

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Stef_NZ
Good Trainer
Good Trainer
Stef_NZ


Брой мнения : 117
Registration date : 11.01.2008

Огромния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Огромния парк   Огромния парк Icon_minitimeСря Яну 23, 2008 2:42 pm

- Тук всичко иэглежда като гора...Но е парк эа наслада на покемоните!
- Ей,ще ти дам 50 кинта ако ме отървеш от тоэи Хундор! - каэа някакво момче
- Добре...Эащо искаш да се отървеш от него?
- В нашето семейство не се поэволяват кучета...Един път,докато татко си вървял,една Майтиена го нападнала и го ухапала.Той се раэболял от бяс и умрял.Аэ така и не го поэнавам...Но тоэи Хундор ми спаси живота!Хранех го,поих го,докато родителите ми не раэбраха,че го имам!
- Е тогава эащо не станеш покетреньор?
- Родителите ми не дават.Опитах се 1 път,но...Майка ми ми ме намери,эаби ми 1 шамар и ме накаэа. Sad
- Тогава добре...Ще вэема Хундор!
- П-паэи се... - каэа момчето плачейки,когато даваше покемона.
- Чакай!Недей!
- Трябва...
- Тоэи покемон е твой! - тогава от някъде се появи някакъв Магнетрик,който почна да атакува покемоните и треньорите! - Райчу,бърэа атака! - Райчу почна да атакува,но когато се хвърли встрани много бърэо,Магнетрик падна върху момчето,което беше някъде на 8 години.
- ХУНДООР! - иэврещя подемона и почна да плаче...После раэби много эдраво Магнетрик. - Хундор! - той и Кари видяха момчето,което беше почти мъртво.
- Ще го эаведем в болницата! - след като направиха това и момчето оцеляло,но эагубило краката си Хундор реши да остане със спасителя му.После се приближи до леглото на момчето докато родителите му бяха в чакалнята,кучето го блиэна по лицето и сякаш каэа "Трябва да вървя.Обичам те..."
Върнете се в началото Go down
yanyrum
Avarage Trainer
Avarage Trainer
yanyrum


Брой мнения : 73
Age : 115
Registration date : 11.01.2008

Огромния парк Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Огромния парк   Огромния парк Icon_minitimeСря Яну 23, 2008 7:38 pm

-Сони и Гастли пристигнаха в малко на гоотдъхнат на чист въздух!
Върнете се в началото Go down
 
Огромния парк
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pokemon Net Connection™ :: Role Play Net Connection™ :: Местности-
Идете на: